چه زود بزرگ شدیم !!!!!!!

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همین دیروز بود انگاری سرشار از شوق، پر از هیوهای ساده بچگی، تو کوچه محلمون دوان دوان دنبال هم می کردیم ، قلبمون تند تند می زد. چه حالی بود اون زمون، چه قلب صاف و پاکی بود. قربونش برم، تند تند زدنش چه ساده و پاک و بی ریا بود.

تنها غممون این بود که باد بادکمون،از مال اون بالا تر نمی رفت و دلخوشیمون فرفره درست کردن و نشون دادنش بود.

چه زود بزرگ شدیم ! مثل اینکه همین دیروز بود!

سر کلاس اگه درسی رو بلد نبودیم خدا خدا می کردیم معلم، اسممون رو صدا نزنه! و اگه می دونستیم دستمون رو بالا می بردیم و می گفتیم کاش منو صدا بزنه !

از هیاهوی زنگ تفریح ... از بازی های بچگی... از... 
از اون زمونه چی مونده؟ قلبمون مثل اون زمونه دیگه نیست، چرا همیشه اینقدر زود دیر می شود؟ شایدم همین دیشب بود که با تمام رویاهای بچگیمون خوابیدیم و حالا که بیدار شدیم می بینیم بزرگ شدیم!

از شادی بچگی چی مونده؟ حالا همه شدیم مثل گرگ ! داریم همدیگر رو میدریم ! یکی نیست بگه دو دو تا میشه چند تا؟ اونی که نداره میگه دو دو تا، کاشکی داشته باشمش ! اونی که سیری نداره میگه با روش خودم به توان بی نهایت می رسونمش !

دلم از زمونه بد جوری گرفته، چرا وقتی یکی زمین می خوره به جای اینکه دستش رو بگیریم ، توی سرش می زنیم؟! چرا فقط شدیم ادعا؟! ادعای خوبی، ادعای دوستی و ... چرا بعضی ها ادعا می کنن کارشون دستگیری از دیگرانه؟! 

بچه بودیم این کارهارو می کردیم؟! کاشکی همون طوری که قالب جسممون با بزرگ شدنمون بزرگ میشه، قالب روحمون هم به همون اندازه رشد کنه. کاشکی میشد برای یک بار هم که شده برم به دوران بچگی و خودمو گم کنم توی اون زمان ...

ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://bonbastegham.blogfa.com/post/120
  • کلمات کلیدی: شدیم ,کاشکی ,زمونه ,بچگی ,همین ,بزرگ شدیم ,نداره میگه ,همین دیروز
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل